Hoge Kwaliteit 10/100/1000 Gigabit Ethernet Fiber Media Converters voor CCTV beveiligingssysteem 1 Paar
€51.61 €46.45
Beschikbaar: Op voorraad

  • Soort Unit: paar
  • Gewicht Pakket: 0.8kg (1.76lb.)
  • Afmeting Pakket: 25cm x 20cm x 8cm (9.84in x 7.87in x 3.15in)

Aantal *
In winkelwagen
btn-share


10/100/1000 Gigabit Ethernet naar Single Mode Fiber Media Converter, 1 Paar (Een + B)
Premium Kwaliteit & Vijf jaar Garantie & Fabriek Prijs.
niet Regelen voor Lage Kosten, generieke, slechte Prestaties, geen Kwaliteit fiber naar ethernet converter!
overzicht:
10/100/1000 Mbps adaptieve Ethernet glasvezel transceivers, de laatste ontwerp, high-performance chip, hoge kwaliteit optische transceiver module (gloednieuwe fabrikanten), stabiele prestaties en uitstekende kwaliteit, aanpassingsvermogen, en gemeenschappelijke netwerk apparaten kan normaal verbinding. voor telecommunicatie, omroep, breedband netwerken vereisen hoge snelheid, hoge data-flow en hoge prestaties, hoge betrouwbaarheid Ethernet omgeving
Feature: 100% Gloednieuwe. 1 RJ45 poorten en 1 SC optische poort, Gigabit Ethernet optische signaal conversie tussen 10/100/1000base-T ethernet en 1000base-SX/LX glasvezel voldoet IEEE802.3z/AB 1000Base-T standaard en 1000Base-SX/LX 1000 M optische poort is full duplex modus; Ethernet poort 10/100/1000 M adaptieve modus Ethernet interface kan adaptief directe lijn/crossover kabelverbinding Ethernet poorten ondersteuning full/half duplex modus ondersteunt maximaal 9 K bytes lange pakketten IEEE802.3X flow control ondersteuning full-duplex, half-duplex tegendruk flow control ondersteuning Link Fail Pass fiber breuk detectie functie (optioneel) UTP ethernet kabel tot 100 meters; langste 20 km single-mode fiber er zes led-indicatoren: Power, FX Link/Act, TX 100, TX 1000, TX FDX, TX Handelen vergemakkelijken monitoring van transceiver operationele status en bepalen de oorzaak van falen interne voeding: AC100 ~ 265 V/DC5V stroomvoorziening werktemperatuur: 0 ~ 50 graden opslag:-40 ~ 70 graden ingebouwde power pakket: ESD pakket, carton
voor de omgeving:
voor telecommunicatie, omroep, breedband glasvezelnetwerk data verkeer en de moeten verbeteren prestaties, hoge betrouwbaarheid netwerk omgeving.

  • Modelnummer: AVT-1000M
  • Merknaam: GuantaiTelcom
  • Bandwidth: 10/100/1000M enthernet to 1000M fiber
  • Fiber optic port : SC type, full duplex mode
  • Fiber optic type: single mode
  • Single mode fiber transmission distance: 0~ 20 Km
  • Ethernet distance: 0~ 100M
  • Color: black

Tags: Goedkoop Hoge Kwaliteit 10/100/1000 Gigabit Ethernet Fiber Media Converters voor CCTV beveiligingssysteem 1 Paar, Hoge Kwaliteit Hoge Kwaliteit 10/100/1000 Gigabit Ethernet Fiber Media Converters voor CCTV beveiligingssysteem 1 Paar, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Schrijf uw recensie